Agasar Art Stone

Büyük bir marka olma hedefiyle yola çıkan firmamız, müşterilerinin mutluluğuna odaklanmayı seçmiştir.

Sektörümüzde gelişmek için sürekli bir ilerleme akışı sağlamamız gerekiyor. Doğru ürünleri göstermeyi hedefleyen firmamız bu konuda çaba sarf etmekte ve her yıl akıllıca yatırım yapmaktadır.

Başarılı bir uzun vadeli iş yaratmak için müşterilerin gelişen taleplerini doğru tespit etmek ve onlara ürünleri için en iyi fiyatı sunmak daimi önceliğimizdir.

AGASAR MARBLE

HAKKIMIZDA

1994 yılından itibaren aktif ticaretle uğraşmaktayız. Yönettiğimiz şirketler uzun yıllardır Çin ve Ortadoğu ülkeleri arasında turizm, gıda, dış ticaret, uluslararası nakliye ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yılların getirdiği bilgi, birikim ve sahip olduğumuz iş ahlakı sayesinde ticaret hayatımıza emin adımlarla devam ederken son 2 yıl içinde mermer piyasasına yoğunlaştık. Yaptığımız pazar araştırmaları neticesinde gerek Türkiye mermercilik sektörüne gerekse Çin'deki alıcı kesime 20 senelik ticari tecrübemizle katkı ve değer kazandıracağımızı umarak Antalya merkezli Agasar Marble şirketini kurduk. Sahip olduğumuz mermer ocakları, rezerv ve mermer kalitesi acısından alanında dünya çapında öneme sahiptir. Araştırma geliştirme faaliyetlerini yürüterek ocaklarımızı işletmekte ve ürünlerimizi başta Çin Halk Cumhuriyeti olmak üzere yurtdışına ihraç etmekteyiz. Büyüme potansiyeli üst düzeyde olan, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şirketiz. Bu doğrultuda şirketimiz bünyesine katmak için yatırıma elverişli sahaları tespit ediyor ve buralarda üretim yapılması için siz değerli müşteri ve dostlarımızın da desteği ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.